شنبه 10 اسفند 1398   09:18:23
آخرين ويرايش سایتآخرين ويرايش سایت
شنبه 10 اسفند 1398 09:16:14

اخبار

1398/11/21 دوشنبه
بیانیه اداره کل  استاندارد خراسان شمالی به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن

در بیان اهمیت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی شاید زیبنده ترین کلام، همین کلام معمار کبیر انقلاب است که فرمودند: پیروزی انقلاب اسلامی در امتداد نهضت قیام حضرت اباعبدالله الحسین(ع) بوده است.

انقلابی که در چنین جایگاه عظیمی قرار دارد و چشم آزادی خواهان جهان بدان دوخته شده است بی شک با خون جوانان و با پایمردی و مقاومت غیورمردان و شیرزنان این سرزمین به بار نشسته است واجب است با تمام توان و تا پای جان درحفظ وصیانت از آن بکوشیم.

انقلابی که در دوران ستمشاهی طاغوت و در دوره خفقان و ظلم و جور از قم آغاز و با طلوع خورشید جهان افروز تاریکی ها را زدود و طلائه دار صبح روشنی و امید در دنیا گردید.

امروز ماموریت بزرگ انقلاب و نظام اسلامی، همچنان تاکید بر معنویت و ارزش‌های انقلاب اسلامی، پیروی از اندیشه‌های امام راحل (ره) و رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) است و بی‌شک کم توجهی به این امور از دست دادن دستاوردهای سه گانه بزرگ انقلاب یعنی ” استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی” را به همراه خواهد داشت.

ملت ایران با دست یافتن به گنجینه وحدت و ولایت‌مداری تاکنون توانسته است قله‌های عظیم ایثار و شهادت‌طلبی را به خوبی طی کند و با همین روند قادر خواهد بود در سال‌های متمادی به خواسته و مطالبه اصیل مردم پاسخ دهد.

آنچه انقلاب اسلامي ايران را از همه اين انقلاب ها متمايز مي کند، نقش والاي” ولايت فقيه و رهبري” است و راهنماي مردم در طي مسير آرماني انقلاب مي باشد و امروز به برکت هدايت هاي مقام معظم رهبري، انقلاب اسلامي و حقيقت “بيداري اسلامي” در سراسر جهان به عنوان نهضتي اميد بخش در جريان و حرکت است.

کارکنان اداره کل استاندارد خراسان شمالی  فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی را به محضر ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری، هموطنان و همه شهروندان استان، تبریک و تهنیت گفته و اعلام می دارند با عزمی راسخ هر آنجایی که موضوع عزت، شرف و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی و دغدغه های فرهنگی مردم در میان باشد چونان تنی واحد در صفوف آهنین این ملت به عنوان پشتوانه عظیم، به نگهبانی و پاسداری از ارزشهای فرهنگی ومعنوی نظام خواهد پرداخت. باشد که درخت تنومند انقلاب همواره استوارتر وسرسبزتر ازپیش به حیات خویش ادامه داده تا روزی که این انقلاب به دست صاحب اصلی آن حضرت بقیه الله (عج) تقدیم گردد.

روابط عمومی اداره کل استاندارد خراسان شمالی-بهمن۹۸


نسخه قابل چاپ
بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به سازمان ملی استاندارد می باشد
.